Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něco o nás - pozvánka

18. 8. 2009

Dobrý den,

                        naše občanské sdružení HaLeLiSta vzniklo na základě „tvořivého šílenství“ Hanky Součkové, Lenky Ungrové, Lidušky Tomanové a Staňky Žižkové. Každá z nás doma po večerech něco zkoušela, vyráběla, tvořila a tak nás napadlo, proč se nepodělit o to, co jsme se naučily i s ostatními!?

Je tolik krásných věcí, které vypadají velice složitě, jsou náramně drahé, ale když si je zkusíte vyrobit sami, zjistíte, že ta složitost není tak složitá a ta drahá cena je opravdu hodně předražená!

Máte-li chuť tvořit nebo potřebujete dárek pro kamarádku, sháníte pěknou dekoraci do bytu, líbí se Vám hedvábné šátky anebo obdivujete techniku patchwork, tiffany, enkaustiku,  máte-li třeba splín na duši anebo prostě chcete vyzkoušet něco nového, určitě přijďte mezi nás do HaLeLiSty!

Scházíme se (pokud nám dovolí čas, manželé, povinnosti, žehlení, práce na zahradě) pravidelně vždy ve středu od 17,00 – 21,00 hodin v místnosti v přízemí obecního úřadu.

Protože veškeré potřebné náčiní (barvy, rámečky, lepidla, štětce, atd.) pořizujeme z vlastních zdrojů, musíte počítat s malým (jde o opravdu symbolický) příspěvkem na potřeby.

Pokud tvořit nechcete, chcete se jenom podívat, popovídat si, určitě přijďte také, máme vždy připravenou nějakou dobrůtku!

No a pokud i Vy něco umíte a chcete nás to naučit, budeme velice rády a věřte, učíme se rychle!

Těšíme se na Vás !

 

Víte-li o někom, kdo by rád sponzorsky podpořil naši činnost, budeme rády za tip, popř. telefon na nás je 604 411 897.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář