Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktivity v roce 2010

13. 2. 2010

Výhledy aktivit HaLeLiSty I. pololetí roku 2010

19.2.2010                     Veřejné čtení s Boženou Němcovou – v měsíci únor to je 190 let od narození B. Němcové. Budeme číst nejen úryvky z děl této významné naší spisovatelky, ale dovíme se i nějaké osobní informace z jejího života.

6.3.2010                  TVOŘENÍ v Holasicích – pro všechny zájemce budeme organizovat tvoření na téma JARO (budeme vyrábět obrázky, zdobit talíře, malovat na hedvábné kravaty, vyrábět netradiční kraslice-madeira, patchwork, decoupaque, drátování, tvoření z fima, výroba šperků z křišťálové pryskyřice, budeme plést z pedigu, budeme vystřihovat ozdoby na okna).

6.-7.3.2010             JARNÍ JARMARK – bude se prodávat vše z produkce HaLeLiSty, tedy ruční výrobky nejen určené

                                  pro vytvoření velikonoční atmosféry, ale pro radost a potěšení Vašim nejbližším

 13.3.2010                   TVOŘENÍ II. v Dolní Libochové jsme opakovaně pozvány paní starostkou, abychom uspořádaly tvoření u nich tentokráte na téma JARO (budeme vyrábět obrázky, zdobit talíře, malovat na hedvábné kravaty, vyrábět netradiční kraslice-madeira, patchwork, decoupaque, drátování, tvoření z fima, výroba šperků z křišťálové pryskyřice, budeme plést z pedigu, budeme vystřihovat ozdoby na okna).

20.3.2010                     TVOŘENÍ DS MITROV jsme pozvány panem ředitelem domova pro seniory, abychom uspořádaly tvoření

v jejich ústavu na téma JARO (budeme vyrábět obrázky, zdobit talíře, malovat na hedvábné kravaty, vyrábět netradiční kraslice-madeira, patchwork, decoupaque, drátování, tvoření z fima, výroba šperků z křišťálové pryskyřice, budeme plést z pedigu, budeme vystřihovat ozdoby na okna).

duben 2010                        plánujeme návštěvu divadelního představení v divadle Radost, Brno

duben 2010                        den věnovaný ženám celé odpoledne se o nás bude starat vizážistka, kadeřnice, možná proběhne i

módní přehlídka

duben 2010                        den věnovaný technice FIMO, KŘIŠŤÁLOVÁ PRYSKYŘICE

květen 2010           CO TO VONÍ POD POKLIČKOU – den ochutnávání dobrůtek z naší kuchyně každá zájemkyně či zájemce

v tento den může připravit svůj recept na téma sladké pečení – buchty, koláče, zákusky, dorty, ale i

palačinky, pudink, vše co lze označit sladký zákusek

květen 2010         BLEŠÁK V SOKOLOVNĚ V HOLASICÍCH jedná se o nabídku drobných předmětů z domácnosti, které Vy nepotřebujete, ale druhý je už dlouho shání. (nenabízejte oblečení, hračky, boty, sportovní vybavení, nejedná se o burzu oblečení či sportovního náčiní. Nabízejte pouze zachovalé funkční předměty jako např. vázička, baterka, talíře, zrcadlo, hrnce, knihy, nábytek apod.)

červen 2010                       HURÁ PRÁZDNINY! posezení u táboráku za sokolovnou (zazpíváme si, zasoutěžíme)

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář